Co mamy sądzić o takiej formie rozrywki jak Escape room? Czy to właściwy sposób integracji?

Escape Room jest to coraz mocniej popularna rozrywka. Ma korzenie w świecie wirtualnych gier, gdyż w 1988 roku pojawiła się pierwsza tego rodzaju gra. Była oparta jedynie na tekście, jaki pojawiał się na monitorze. Sama treść przygody, czyli opisu pomieszczenia, jak również pozostałych części składowych, była w zupełności wystarczająca, żeby grający w taką grę człowiek doskonale spędzał czas i dążył do ucieczki z pomieszczenia, w którym został zamknięty. Obecnie możemy przeżywać to na nowo.

Ciekawym pomysłem, szczególnie dla większych dzieciaków jest Escape rooms.

Jeżeli potrzebne Ci inne miejsce, z którego będziesz czerpać wiadomości, to zalecamy to źródło (https://elektryczne.eu/sterowanie-somfy/). Przeczytasz w nim mnóstwo tekstów na opisywany tu wątek.

Gdańsk na przykład daje tego typu możliwości. To nie tylko czysta rozrywka, ale także nauka podejścia logicznego. Zabawa polega na tym, iż jesteśmy uwięzieni w pokoju, z jakiego mamy wyjść się w określonym czasie.

Chcemy Cię zaprosić do tak samo fajnych postów, które opracowaliśmy dla Ciebie z radością. Zatem kliknij odsyłacz (https://www.menua.pl/) i oglądaj to, na co masz ochotę.

By to zrobić trzeba rozwiązać szereg zagadek, które jak nitka do kłębka wreszcie doprowadzają nas do klucza, albo kodu otwierającego drzwi. To rozrywka dla całej rodziny (całkiem pomocna witryna) i ćwiczenie tego, jak potrafimy współpracować w grupie. Nawet nie zauważymy, jak upłynie godzina na znajdowaniu ciekawych zagadek.

Escape Room - gra integracyjna

Autor: thornet_
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy chcemy się dowiedzieć, co ciekawego mamy możliwość wykonać z przyjaciółmi, tak żeby jednocześnie się sprawdzać w logicznym myśleniu, to obowiązkowo sprawdźmy jak działa Escape Toom (tutaj uzyskasz odpowiedź) Gdańsk może nam to ukazać. Jesteśmy zamykani w odpowiednim pokoju, w którym są przyszykowane różnorakiego typu zagadki, gdy je rozwikłamy oraz samodzielnie wydostaniemy się przed upływem godziny to wygraliśmy. Gdy przypatrzymy się propozycjom, to może się okazać, że przeróżnego rodzaju escape room Gdańsk nam proponuje, o różnej tematyce, więc będziemy mieli możliwość wyszukać coś odpowiedniego dla siebie.

Obecnie takie lokale można napotkać w calutkim kraju. Gdańsk okaże się najlepszym wyjściem w przypadku mieszkańców Trójmiasta. W tak dużym i pulsującym życiem mieście bez wątpienia nie brakuje atrakcji.