Organizacja ślubu oraz wesela – czy organizować transport gościom, a jeżeli tak to jak dokładnie się za to zabrać?

Dzień ślubu oraz wesela z pewnością jest zwykle jednym z najistotniejszych dni w naszym życiu, nic zatem dziwnego, że niemalże każda z nas chce, żeby akurat tego dnia wszystko odbywało się perfekcyjnie. Nie da się zaprzeczyć, że przy okazji organizacji ślubu lub wesela można popełnić mnóstwo gaf. Jednym z kłopotów, z którym muszą zmierzyć się państwo młodzi jest przykładowo kwestia dojazdu gości na wesele – czy trzeba zorganizować im taki transport, a jeśli tak to w jaki konkretnie sposób powinno to wyglądać?

Taksówką czy busem?

Transfery i wynajem busów - Kraków

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

O ile przyjazd do kościoła czy urzędu zazwyczaj jest indywidualną sprawą gości, o tyle w wypadku wesela sprawa wcale nie jest już taka oczywista. zwykle każdy na weselu mniej czy bardziej pije alkohol, zatem dojazd swoim samochodem na wesele zazwyczaj nie jest zbyt popularnym rozwiązaniem. Jeżeli chcesz zapewnić swoim gościom zupełną swobodę, wtedy możesz zamówić dla nich jakieś usługi transportowe – wówczas goście zdecydowanie będą Wam niesamowicie wdzięczni. Zwykle, w wypadku gdy nie ma zagwarantowanego transportu ze strony pary młodej, goście wrócą do domu taksówkami, co znacznie obciąża zazwyczaj ich budżet. Jeżeli zdecydujecie się na wynajęte usługi transportowe, wówczas na pewno sumaryczny koszt transportu będzie niższy.

Jak zaplanować transport?

Zazwyczaj pary młode decydują się na wynajem busa (bus na koncert) (tutaj dowiesz się więcej) dla transportu gości weselnych – to oczywiście najlepsza propozycja, która pozwala dobrze wykorzystać możliwości kierowcy, a jednocześnie najprawdopodobniej jest najtańsza spośród wszystkich opcji dostępnych na rynku. Jeżeli chodzi o wynajem busów wrocław czy dowolne duże miasto oczywiście ma naprawdę wiele do zaproponowania, zatem raczej nie będziecie mieć żadnych trudności ze znalezieniem odpowiedniej firmy, która wykona dla Was tę usługę za rozsądne pieniądze. Wtedy wystarczy jedynie ustalić z kierowcą, ile konkretnie kursów ma wykonać i o których godzinach – jeśli zaplanujecie to odpowiednio, wtedy bez wątpienia wszyscy goście będą niesamowicie zadowoleni.

Co więc robić?

Jeśli chcecie być zupełnie w porządku wobec swych gości, wówczas oczywiście musicie zdecydować się na organizację transportu. Przy kosztach ślubu i wesela to nieduży wydatek, a jednocześnie naprawdę niesamowicie ciepły gest dla gości!