Ubezpieczenie wyjątkowo przygotowane dla kobiet.

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. To znakomicie znane każdemu człowiekowi przysłowie, nierzadko nie jest tak pokrzepiające. Tym bardziej, gdy nasze mieszkanie stało się celem kradzieży albo wybucha w nim pożar. Z myślą o zabezpieczeniu się przed skutkami powyższych i innych nieszczęść, znane firmy ubezpieczeniowe unowocześniły swe oferty. Przyjrzyjmy się jednej, ułożonej dla czytelniczek Claudii.

Ubezpieczenie

Firma ubezpieczeniowa Generali pokazała świeżo ułożoną celowo dla kobiet ofertę, którą porównywarka ubezpieczeń potwierdziła za najkorzystniejszą dla ubezpieczonego.
Składa się ona z kilkunastu punktów, które wymienimy i skomentujemy. Pierwszym na liście jest pełna rekompensata w sytuacji niezamierzonego pożaru. Bywa, że z własnej nieuwagi wzniecamy pożar, ale kto popełnia to z rozmysłem? Firma Generali obiecuje, że wyda nam niezbędne pieniądze jeśli pożar (http://ehsbiznespartner.pl/ppoz/) zostanie wywołany przez włączone żelazko postawione na desce do prasowania, przez zaprószenie ognia niedopałkiem albo świeczką oraz zalaniem palącego się oleju wodą.

Chronią nas także przed następstwami zalania mieszkania i sąsiadów wodą spowodowane na przykład nie zakręceniem zaworów albo nieszczelną instalację nareperowana przez małżonka. Pozostałe firmy ciągle przekonują nas, iż nie wezmą odpowiedzialności za nasze lekceważenie lub niezatrudnienie hydraulika.

Wypłacą także kwotę na pokrycie strat wywołanych przez wiatr i to o każdej sile, co nie jest standardem wśród pozostałych firm, które wypłacają zadośćuczynienie jedynie przy szkodach wywołanych silnym wiatrem.

Czy wiesz, że kolejne niezwykle ekscytujące teksty są tuż obok? Sprawdź i zerknij na źródło info (http://alufinish.pl/pl/o/k/akcesoria-i-produkty-dodatkowe-77.html), a z pewnością poczujesz satysfakcję.

Zapewne najważniejszym punktem jest pokrycie strat wywołanych kradzieżą AGD i RTV, co jest raczej oczywiste i uznawane przez większość firm, ale Generali zapłaci nam również w sytuacji zepsucia każdego sprzętu domowego, nawet jeżeli zalaliśmy telewizor wodą z flakonu stojącego na nim.

Kwota jaką nam wypłacą pozwoli na zakup nowego sprzętu, czyli nie zostanie pomniejszona o zużycie sprzętu. Pokryją także koszty zakupu sprzętu skradzionego nam poza miejscem zamieszkania w ramach tego samego ubezpieczenia mieszkania. Bez różnicy czy był to rower schowany w piwnicy w bloku czy telefon komórkowy wyciągnięty z kieszeni w przepełninym ludźmi metrze. Firma Generali nie zastrzega sobie także prawa do doboru zamków do drzwi wejściowych ani nie stawia wymogów co do ich ilości. Oznacza to, że nie musimy nabywać dwóch kosztownych antywłamaniowych zamków. Jest to według nas oferta, która zadowoli mieszkańców niebezpiecznych dzielnic jak Mokotów czy Praga Północ. Z takim ubezpieczeniem można spać bez paniki, bo choć nie należy do tanich, daje nam ono poczucie bezpieczeństwa i pewności, że w razie przykrego wypadku nie zostaniemy na lodzie.