Urlop w Hanoi dla niejednego turysty

Rodacy ostatnimi czasy przemieszczają się więcej niż do tej pory. Nic w tym zaskakującego, gospodarka ma się dobrze, ludzie znacznie lepiej zarabiają a ceny lotów z roku na rok są mniejsze. Zatem współcześnie sporo osób ma kłopot z podjęciem decyzji, jakie miejsce chcieliby odwiedzić w pierwszej kolejności. A wybierać jest w czym – Azja, Afryka, a może jeszcze dalej? Obecnie przeloty na takich odległościach są w zasięgu ręki większości młodych Polaków. Jeżeli pragniesz nieco się ogrzać w sezonie zimowym, musisz wybrać Azję, która na początku roku jest najmilsza.

wczasy w Wietnamie

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Kilkanaście lat bezproblemowych i szybkich wycieczek po Europie skutkowało wzrostem zainteresowania o nieco dalsze kierunki. Wielkim hitem pośród podróżników stała się Azja, nieznany, egzotyczny kontynent, pełen niezwykłych państw i interesujących kultur. Na popularność Azji wielki wpływ miała także łatwa dostępność biletów lotniczych i niska cena pożywienia i zakwaterowania. Nagle okazało się, że za cenę dwutygodniowego urlopu na Helu można zwiedzić kilka egzotycznych azjatyckich krajów. Spośród nich wyjątkowo wielką uwagę turystów przyciąga Wietnam, państwo w Południowo-Wschodniej Azji, które znane jest z uprawy kawy, herbaty, tytoniu czy ananasów. Jeśli planujemy podróż do Wietnamu, bez żadnego problemu znajdziemy dobre połączenia do stolicy tego kraju. Co ciekawe swoją pomoc zaoferuje nam również polski przewodnik w Wietnamie (tutaj szybko znajdziesz odpowiedź), dzięki czemu dobrze spożytkujemy czas w tym kraju i na własne oczy zobaczymy wszystkie najbardziej interesujące miejsca.

Wycieczka do Azji (wartościowe informacje pod tym adresem) na pewno będzie jedną z najważniejszych wypraw naszego życia. Zetknięcie się z tak inną od Europejskiej tradycją i poznanie zupełnie innych standardów życia pozwoli nam spojrzeć na wiele spraw z dystansem i docenić to, jak wygląda nasze codzienne życie.

Wakacje w Wietnamie

Autor: Kuba Bożanowski
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy wybieramy się w tak dalekie oraz odmienne kulturowo miejsce, to bez wątpienia powinniśmy dbać o to, by jak najwięcej się o nim dowiedzieć. Dlatego właśnie przewodnik po Wietnamie może nam się przydać, jednak musimy się zastanowić jaki ma on być. Czy starczy nam papierowa książeczka, którą wszędzie będziemy mogli ze sobą brać oraz w której będzie zawartych wiele ciekawych danych? A może chcemy, aby okazał się być to człowiek odpowiednio przyszykowany do tej roli, który równocześnie będzie miał szansę nam powiedzieć sporo historii, których nie będziemy mieli w papierowym przewodniku? Powinno się uważnie namyślić, jaki ten przewodnik po Wietnamie powinien okazać się być, choć prawdę mówiąc najlepiej zrobimy, jeżeli będziemy inwestować w dwóch. Wtedy wieczorem będziemy mieli szansę poczytać o miejscach, które będziemy pragnęli odwiedzić na drugi dzień, a podczas zwiedzania będziemy mogli słuchać historii, których rzeczywiście nie znajdziemy w przewodniku.

Wczasy Wietnamie to idealny pomysł dla każdej osoby, która nie znosi zimy i najmroźniejszy okres chce przetrwać w jakimś egzotycznym kraju.

Zapewne posłuży Ci dobra strona www ze szczegółami, które tyczą się zamieszczonego tu wątku. Nie zwlekaj więc i kliknij w umieszczony niżej link.

Wietnam sprawdzi się do tego najlepiej, bowiem spotkamy tam wiele interesujących monumentów, a także będziemy mogli wygrzewać się na plaży.